wymiana baterii macbook air
Przez Damian Zawadzki / serwis macbook szczecin / 0 komentarze/y

Wymiana baterii MacBook Air.

Jeśli Twój MacBook:

– Się nie włącza,
– wyświetla informacje o konieczności wymiany baterii,
– Twój Macbook chodzi wolniej niż zwykle,
– Twoja Bateria spuchła.

Potrzebna jest wymiana baterii na nową.

Zapraszamy na fachową wymianę baterii macbook air wraz z półroczną gwarancją.

wymiana baterii macbook air

Kiedy bateria w twoim MacBooku przejdzie proces rozładowania i naładowania po raz tysięczny, według producenta, czyli firmy Apple incorporated, powinna zachować 80% swoich pierwotny właściwości. Jest to moment, w którym powinna zostać ona wymieniona na nową, aby twój MacBook zachował deklarowane właściwości użytkowe urządzenia. W iPhoneFix zajmujemy się, poza telefonami Apple iPhone, pełnym zakresem usług związanych z komputerami MacBook.

Sprawdzenie stanu baterii

Komputery marki Apple to urządzenia bardzo wysokiej jakości, w których wszelkie podzespoły spełniają najwyższe standardy na rynku sprzętu elektronicznego na świecie. Bardzo szeroka jest również pula możliwości sprawdzania, testowania, ogólnych właściwości sprzętu montowanego w naszym urządzeniu.

blog (28)

Sprawdzić stan akumulatora w MacBook możemy za pomocą bardzo prostej ścieżki komend:

1. Przytrzymaj klawisz Option
2. Kliknij menu Apple
3. W sekcji Sprzęt okna Informacje o systemie
4. Wybierz opcję Zasilanie.

Bieżąca liczba cykli ładowania baterii jest wyświetlana w sekcji Informacje o baterii.

Ten sposób masz pełną kontrolę nad tym ile cykli ładowania przeszedł twój komputer oraz jesteś w stanie przewidzieć, kiedy należy ją wymienić na nową.

Należy też pamiętać, aby bateria w naszym komputerze ładowana była za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza. Oczywiście, istnieje możliwość używania sprzętów takich jak Powerbank, czy nie oryginalnych zasilaczy i ładowarek, jednak tylko używanie oryginalnego sprzętu gwarantuję nam, zadeklarowane 30W nie zostanie zastąpione jedynie nalepką na urządzeniu, a nie mocą faktyczną. Kolejna bardzo ważna rzecz, to tak zwana higiena ładowania - najzdrowszy dla naszego komputera przedział naładowania baterii wynosi od 20 do 85%. Korzystając z tych rad chronisz baterie swojego urządzenia przed zbyt wczesną utratą właściwości.

Wymiana baterii w iPhoneFix

Rynek produktów elektronicznych na świecie pełen jest rozmaitych podróbek tworzonych w Chinach, na Tajwanie, czy w innych krajach, O której sprzętach elektronicznych zdania są podzielone, z naciskiem na raczej negatywne.

Każdy użytkownik komputera MacBook na pewno zdaje sobie sprawę. Że urządzenie to należy do kosztownych. Pamiętajmy zatem, że oszczędzanie na nowej baterii i kupowanie zamienników w podejrzanych sklepach nie należy do rozsądnych czynności. W naszym serwisie używamy jedynie oryginalnych części, które zapewniają bezbłędne i prawidłowe działanie twojego komputera MacBook. Nie ryzykuj kupując baterie z nieznanego źródła, ponieważ może okazać się, że jest ono jedynie z wyglądu podobne do oryginalnej części, a wnętrze znacząco odbiega od produktów oryginalnych, przez to może być niebezpieczne dla twojego urządzenia, zagrażając ci utratą danych oraz funkcjonalności komputera w codziennym użytkowaniu oraz w pracy. Na naszą usługę otrzymujesz gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że zamontowana bateria jest oryginalna i spełnia wszystkie wymagania sprzętowe oraz wiesz, że jeśli nawet wystąpiła by jakaś wada fabryczna owej baterii, nasi serwisanci wymieniam ci ją na nową zupełnie za darmo.

W naszym serwisie wymiana baterii w macbook air możliwa jest na dwa sposoby: stacjonarny oraz niestacjonarny (przy użyciu wysyłek kurierskich lub paczkomatów). Sam proces przebiega jednak identycznie. Przynosisz lub wysyłasz do nas swój komputer, Następnie nasz serwisant dokonuje szczegółowej diagnozy twojego urządzenia I informuje Cię ile wynosi koszt wymiany baterii dla twojego urządzenia. Otrzymasz też informacje o innych możliwych usterkach jakie napotyka twój komputer i być może zdecydujesz się na dodatkowe usługi, oczywiście o twój komputer będzie ich wymagał. Po wymianie baterii i dokładnym odkurzaniu i czyszczeniu podzespołów w twoim komputerze możesz go odebrać samodzielnie lub możemy wysłać go do ciebie kurierem bądź do dogodnego dla ciebie paczkomatu na terenie całej Polski.

iPhoneFix to nie tylko naprawa MacBook air!

Jak już zapewne zdążyłeś się zorientować, jesteśmy pogwarancyjnym serwisem urządzeń marki Apple incorporated. 1000 pełnych cykli ładowania może oznaczać i prawdopodobnie oznacza, że wymiany baterii nie dokonasz już na gwarancji. Jeżeli chciałbyś wymienić baterię w oficjalnym serwisie Apple, musiałbyś liczyć się z niebagatelnymi kosztami, ponieważ celem biznesowym marki z nadgryzionym jabłkiem nie jest naprawa już sprzedanych sprzętów, tylko sprzedanie ci nowego modelu. Urządzenia takie jak iPhone czy MacBook są tak dobrymi Technologicznie sprzętami, że mogą być używane znacznie dłużej niż wynosi czas gwarancji producenta. Dlatego zdecydowanie warto korzystać z serwisów takie jak nasz, które mimo, że używają do swoich napraw i wymian części oryginalnych, są znacznie bardziej dostępne pod kątem kosztów.

Sama usługa wymiana baterii macbook air zupełnie niczym nie różni się od tej, którą wykonują serwisy autoryzowane. Posiadamy identyczne urządzenia do wykonywania testów twojego sprzętu, napraw oraz wszelkich innych czynności. Twój telefon będzie serwisowany całkowicie sterylnych warunkach Szczecinek przez to nie mam możliwości jakiegokolwiek zakurzenia go podczas naszej pracy. Na każdą naszą usługę Dajemy gwarancję serwisową, ponieważ jesteśmy pewni swoich umiejętności w zakresie serwisowania urządzeń Apple. Doskonałe opinie naszych klientów bez wątpienia podkreślają profesjonalne podejście naszych pracowników do klienta oraz swojej pracy. Zalezy nam na tym, aby Twój sprzęt był w dobrym stanie jak najdłużej oraz abyś Ty był z tego zadowolony. Nie tylko przez poczynione oszczędności ale również poprzez dobrą obsługę klienta w iPhoneFix.

blog (26)

Jeżeli używasz komputera MacBook, to prawdopodobnie korzystasz również z telefonów Apple bądź iPada. W iPhonefix serwisujemy całą gamę produktów firmy Apple, dzieki czemu wszelkie sprzętowe problemy związane z twoim środowiskiem urządzeń rozwiążesz w jednym miejscu. Skorzystaj z naszej oferty.

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 12 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00-17:00
Wtorek
9:00-17:00
Środa
9:00-17:00
Czwartek
9:00-17:00
Piątek
9:00-17:00
Sobota
ZAMKNIĘTE
Niedziela
ZAMKNIĘTE