face id nie działa

Czy Twój iPhone ma problemy z odblokowaniem? Skontaktuj się z nami!

Typy zabezpieczeń Face ID

naprawa face id iphone xOd kiedy tylko powstały telefony komórkowe, każdy użytkownik chciał aby jego dane czy numery telefonów były bezpieczne. W rezultacie rozwój technologiczny w ostatnich 20 latach sprawił, że telefon to już nie tylko słuchawka bez kabla i urządzenie do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych SMS. W dzisiejszych czasach smartfon to przede wszystkim całe nasze biuro, budzik, monitor aktywności sportowej i stanu zdrowia. Niemal każdy zainstalowanych ma w nim kilka komunikatorów. Reasumując: nic zatem dziwnego, że chcemy, aby wszystkie informacje o nas i naszych rozmowach z innymi były bezpieczne i prywatne.

Co to jest FACE ID w iPhone?

Od lat różne marki prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych technologicznie zabezpieczeń twojej komórki. Przez kody pin, szlaczki na ekranie po czujniki linii papilarnych i dwuetapowe potwierdzanie tożsamości. W związku z bezpieczeństwem firma Apple zastosowała bardzo nowoczesną technologię face id. Która jest oparta na rozpoznawaniu twarzy użytkownika. Innymi słowy – jeśli to nie Ty patrzysz na ekran, telefon pozostanie zablokowany. Do rozpoznawania twarzy właściciela iPhone służy specjalny czujnik o nazwie Dot Projector. Nie zagłębiając się w szczegóły techniczne – jest to skomplikowane urządzenie, które – jak każde – może ulec awarii. Jeśli tak się stanie telefon przestanie rozpoznawać Twoją twarz, a co za tym idzie – nie odblokujesz go.

face id nie działa

face id nie działa

Kiedy w iphone działa blokada podczas próby odblokowania?

Jeżeli iPhone nie rozpoznaje twarzy użytkownika i nie odblokowuje się oraz wyświetla się komunikat „Unieś telefon wyżej / niżej”. Tryb przedniej kamery pokazuje komunikat "odsuń się od obiektu" - oznacza to, że nastąpiła awaria czujnika Dot Projector odpowiedzialnego za funkcję FACE ID.

Face id nie działa? Jesteśmy jedyną firmą w Szczecinie, która zajmuje się wymianami czujnika Dot Projector. Zdajemy sobie sprawę, że niewiele serwisów wykonuje takie usługi. Dlatego też wykonujemy również naprawy wysyłkowe! Zgłoś się do nas w przypadku awarii FACE ID. Zdiagnozujemy problem, zajmiemy się jego naprawą a Ty będziesz mógł nadal cieszyć się swoim iPhonem.

Używamy tylko oryginalnych części – na każdą naprawę FACE ID udzielamy gwarancji serwisowej – gwarantujemy Ci zadowolenie z usług!

Aby poznać zakres naszych usług koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Zapraszamy na naszego bloga, na którym dowiesz się wielu pożytecznych informacji na temat telefonów iPhone.

Jeśli szukasz serwisu Apple to bez wątpienia najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w mieście Szczecin przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air.
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Zalany iphone.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Reasumując – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie Apple wymaga naprawy, z pewnością nasz serwis Ci pomoże. Jeszcze bardziej nasz zespół zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia. Przede wszystkim będzie ono pracować długo i poprawnie. Bez wątpienia na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Oczywiście korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami 792867291.

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu