naprawa face id w iphone

Twój iPhone nie chce się odblokować? Skontaktuj się z nami!

Typy zabezpieczeń przed odblokowaniem

Od kiedy tylko powstały telefony komórkowe, każdy użytkownik chciał aby jego dane czy numery telefonów były bezpieczne. Niesamowity rozwój technologiczny w ostatnich 20 latach sprawił, że telefon to już nie tylko słuchawka bez kabla i urządzenie do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych SMS. W dzisiejszych czasach smartfon to nieraz całe nasze biuro, budzik, monitor aktywności sportowej i stanu zdrowia. Niemal każdy zainstalowanych ma w nim kilka komunikatorów. Nic zatem dziwnego, że chcemy, aby wszystkie informacje o nas i naszych rozmowach z innymi były bezpieczne i prywatne.

Co to jest FACE ID w iPhone?

Od lat różne marki prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych technologicznie zabezpieczeń twojej komórki. Przez kody pin, szlaczki na ekranie po czujniki linii papilarnych i dwuetapowe potwierdzanie tożsamości. Firma Apple zastosowała bardzo nowoczesną technologię FACE ID opartą na rozpoznawaniu twarzy użytkownika. Innymi słowy – jeśli to nie Ty patrzysz na ekran, telefon pozostanie zablokowany. Do rozpoznawania twarzy właściciela iPhone służy specjalny czujnik o nazwie Dot Projector. Nie zagłębiając się w szczegóły techniczne – jest to skomplikowane urządzenie, które – jak każde – może ulec awarii. Jeśli tak się stanie telefon przestanie rozpoznawać Twoją twarz, a co za tym idzie – nie odblokujesz go.

naprawa face id w iphone serwis szczecin

iPhone mnie nie rozpoznaje – co zrobić?

Jeżeli iPhone nie rozpoznaje twarzy użytkownika i nie odblokowuje się oraz wyświetla się komunikat „Unieś telefon wyżej / niżej”, a tryb przedniej kamery pokazuje komunikat "odsuń się od obiektu" - oznacza to, że nastąpiła awaria czujnika Dot Projector odpowiedzialnego za funkcję FACE ID.

Jesteśmy jedyną firmą w Szczecinie, która zajmuje się wymianami czujnika Dot Projector. Zdajemy sobie sprawę, że niewiele serwisów wykonuje takie usługi, dlatego też wykonujemy również naprawy wysyłkowe! Zgłoś się do nas w przypadku awarii FACE ID – zdiagnozujemy problem, zajmiemy się jego naprawą a Ty będziesz mógł nadal cieszyć się swoim iPhonem.

Używamy tylko oryginalnych części – na każdą naprawę FACE ID udzielamy gwarancji serwisowej – gwarantujemy Ci zadowolenie z usług!

 

Aby poznać zakres naszych usług koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Zapraszamy na naszego bloga, na którym dowiesz się wielu pożytecznych informacji na temat telefonów iPhone!

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 12 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00-17:00
Wtorek
9:00-17:00
Środa
9:00-17:00
Czwartek
9:00-17:00
Piątek
9:00-17:00
Sobota
ZAMKNIĘTE
Niedziela
ZAMKNIĘTE