Serwis urządzeń Apple w Szczecinie oraz zdalnie

Serwis iPhoneFix powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu naprawy i konserwacji urządzeń firmy Apple, czyli iPhone, iPad, iMac, iPod i tak dalej. Telefonami komórkowymi oraz innymi urządzeniami zajmujemy się od wielu lat. Kiedy Twoja komórka nie była jeszcze Smart – my już znaliśmy jej budowę i wiedzieliśmy jak przebiegać będzie rozwój technologiczny. W oparciu o wiedzę teoretyczną oraz zdobywane przez lata doświadczenie, możemy śmiało napisać, że znamy się na tym co robimy jak nikt inny. Jeżeli Twój telefon zaczyna dziwnie się zachowywać, a Tobie skończył się już okres gwarancyjny – nie przejmuj się! Przynieś go do nas, a my zdiagnozujemy usterkę, naprawimy lub wymienimy niezbędną część na oryginalną, nową oraz dokonamy czyszczenia i przeglądu technicznego gratis, dzięki czemu będziesz mógł przedłużyć funkcjonalność swojej komórki o długi czas.

Jakie usługi świadczymy? Między innymi:
Zbita szybka lub uszkodzony wyświetlacz,
Zalany lub utopiony iPhone lub inne urządzenie Apple,
Naprawa kodeku audio IC,
Regeneracja czujnika DOT PROJECTOR Face ID w iPhone X, XS, XS MAX, 11PRO, XR,
Wymiana baterii macbook air,
Problem kamery TrueDepth Face ID,
Naprawa układu pamięci NAND,
Remont modułu Wi-Fi,
Reperacja braku sieci GSM / LTE,
Serwis macbook szczecin,
Naprawa niedziałającego dotyku.

Więcej informacji na temat wykonywanych przez nas usług.

Przynieś do nas swój telefon, tablet lub komputer i daj mu dłuższe życie!

Jeśli nie chcesz wymieniać swojego urządzenia na nowe, a Twoje ma jakieś problemy z funkcjonowaniem, nie zwlekaj i przynieś je do naszego serwisu.

Firma Apple to producent bardzo wysokiej jakości smartfonów, przez co ich cena również jest wysoka. W związku z tym nie chcemy wymieniać go na nowy kiedy tylko pojawia się pierwszy kłopot typu słaba bateria. Jako serwis pogwarancyjny pomożemy Ci i wymienimy niesprawne części na nowe, oryginalne. Co więcej – oszczędzisz sporo pieniędzy, ponieważ serwisy autoryzowane będą nakłaniać Cię do wymiany urządzenia na nowe lub naprawa będzie kosztowała Cię krocie. U nas nie ma tego problemu! Zrobimy wszystko, abyś wyszedł od nas w pełni zadowolony, z perfekcyjnie działającym telefonem lub innym sprzętem. Wszystko w sterylnych warunkach, na oryginalnych częściach oraz z gwarancją. Czy można chcieć więcej?

Zdalna naprawa urządzeń

Czasy mamy dziwne, co za tym idzie – musimy szukać w różnych dziedzinach naszego życia nieszablonowych rozwiązań. W dobie pandemii koronawirusa niemal cały handel, nauka oraz usługi przeniosły się w tak zwany online. Okazało się to możliwe, ponieważ w ostatnim dziesięcioleciu niesamowicie rozwinęły się technologie internetowe oraz wysyłki.

W iPhoneFix korzystamy z tych dobrodziejstw rozwoju i proponujemy Ci wykonanie naprawy urządzenia praktycznie BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! (No, ewentualnie do paczkomatu). Jeśli masz problem ze swoim telefonem, możesz przysłać go bezpośrednio do nas lub do pobliskiego paczkomatu. My wykonamy potrzebne naprawy i odeślemy Ci sprawny smartfon tak szybko jak to możliwe!

Jak działamy w iPhoneFix?

W naszym serwisie hołdujemy zasadzie, że zadowolenie klienta z naszej pracy to misja, którą warto pełnić. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że otacza nas konsumpcyjny świat, w którym gros firm nastawionych jest jedynie na sprzedaż, niezależnie od tego jak wpływa to na środowisko czy dobro wytwarzających je rąk.

My świadczymy usługi pogwarancyjne, oznacza to, że pozwalamy użytkownikom urządzeń starszych niż rok w pełni korzystać z funkcji, jakie ich telefony czy komputery mogą przecież nadal pełnić. Nie wyrzucaj – wykorzystaj! To motto, które pozwala na dbanie o środowisko naturalne i płuca nas wszystkich. Może nie spektakularnie, może w zaciszu naszego serwisu, ale skrupulatnie i krok po kroku staramy się prowadzić swoje działania tak, żeby nasz świat mógł (jeśli nie stawać się coraz lepszym) to przynajmniej nie stawać się gorszym. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej pomocy przy naprawie Twojego iPhone’a. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00-17:00
Wtorek
9:00-17:00
Środa
9:00-17:00
Czwartek
9:00-17:00
Piątek
9:00-17:00
Sobota
ZAMKNIĘTE
Niedziela
ZAMKNIĘTE