zalany iphone serwis szczecin

Poznaj listę innych usług jakie wykonujemy!

Iphone jest wodoodporny – ale czy na pewno?

Każdemu może zdarzyć się przykry epizod. Wypadnięcie telefonu z ręki nad jeziorem lub do kałuży, bardziej ekstremalne sytuacje, kiedy wypada nam do wanny lub ubikacji – wszystko może się zdarzyć! Firma Apple szczyci się faktem, że ich telefony iPhone są wodoodporne i nawet po zanurzeniu w wodzie nie powinny sprawiać żadnych kłopotów. Cóż, w wielu przypadkach oczywiście jest to prawdą, jednak z czasem uszczelki potrafią tracić swoje właściwości technologiczne. Chwilę po zalaniu lub zanurzeniu telefonu wszystko wydaje się być w porządku, jednak po jakimś czasie telefon zaczyna się dziwnie zachowywać. Co to oznacza? Potrzebna będzie naprawa iPhone po zalaniu.

Zalany iphone – objawy

No to stało się – zalałeś lub utopiłeś telefon przypadkowo, a może umyślnie robiłeś nim zdjęcia pod wodą jak w reklamie urządzenia? Przez kilka dni było z nim wszystko w jak najlepszym porządku, ale zacząłeś zauważać dziwne objawy? Na co szczególnie zwrócić uwagę?:
- problemy z działaniem mikrofonu,
- problemy z działaniem kamery,
- nagłe rozładowanie baterii telefonu,
- zapętlony restart urządzenia,
- brak możliwości włączenia telefonu (całkowity brak reakcji).
Jak zdążyłeś już się zorientować, za szybką Twojego telefonu nie musi znajdować się widoczna woda, aby doznał on uszczerbku funkcjonalności. Niekiedy ilość płynu jaki dostaje się do wnętrza urządzenia jest bardzo niewielka, a mimo to wystarczy aby spowodować poważne problemy w jego użytkowaniu.

iphone po zalaniu

Utopiłem iPhone i nie działa – co zrobić?

Przede wszystkim zachowaj zimną krew – nie podłączaj urządzenia do ładowania, ale pod żadnym pozorem nie stosuj „babcinego” sposobu i nie wkładaj telefonu do ryżu lub soli. Drobinki potrafią wyrządzić iPhone'owi równie duże szkody jak sam płyn. Po prostu wykonaj niezbędne czynności. Jeżeli kojarzysz któreś z powyższych objawów z niedawnym zamoczeniem urządzenia, konieczne będzie aby zajął się tym jeden z naszych specjalistów. Naprawa iPhone po utopieniu wymaga specjalistycznej wiedzy – mnogość podzespołów, które mogą ulec uszkodzeniu jest duża, dlatego nasi fachowcy wykonają szereg skomplikowanych testów technicznych aby ocenić ewentualne uszkodzenia sprzętowe. Następnie przedstawimy ci wycenę naprawy – zależna jest oczywiście od rozległości uszkodzeń.

Po dokonaniu ustaleń rozpoczniemy naprawę i wymianę zepsutych elementów twojego iPhone. Korzystamy tylko z najnowocześniejszych technologii i narzędzi. Wymieniamy części na oryginały, nie ma tu miejsca na chińskie zamienniki. Naprawy wykonywane przez nasz zespół są równoważne z naprawami w autoryzowanych serwisach Apple – z tą jednak różnicą, że zajmujemy się usługami, a nie handlem nowym sprzętem, a co za tym idzie – wydasz mniej pieniędzy niż w oficjalnych serwisach. Nie zapomnij zapytać nas o gwarancję! Pamiętaj, że w iPhoneFix poza wykonaniem usług naprawy, Twój telefon zostanie dokładnie odkurzony i wyczyszczony z jakichkolwiek resztek wilgoci i zanieczyszczeń. W naszym serwisie dbamy o sterylne warunki, są one bowiem niezbędne do wykonywania tego typu napraw.

Jak się zabezpieczać przed zalaniem telefonu?

Trzeba zawsze mieć na uwadze, że iPhone jest urządzeniem elektronicznym i – jak każde tego typu – w kontakcie z wodą może ulec uszkodzeniu, mimo informacji producenta o wodoszczelności. Przede wszystkim starajmy się zabezpieczać telefon będąc nad wodą, jak najrzadziej używać go w deszczu i – odpuśćmy sobie przeglądanie internetu podczas kąpieli w wannie. Kolejna bardzo istotna czynność to backupowanie danych, czyli tworzenie tak zwanych kopii zapasowych. Nie ignorujmy komunikatów systemowych telefonu zachęcających do ich robienia. To służy tylko naszemu dobru – nawet jeśli iPhone ulegnie zalaniu - odtworzysz swoje dane.

Aby dowiedzieć się więcej o telefonach iPhone – odwiedź naszego bloga!

iphone 7 po zalaniu zdjęcie od środka korozji po cieczy

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 12 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00-17:00
Wtorek
9:00-17:00
Środa
9:00-17:00
Czwartek
9:00-17:00
Piątek
9:00-17:00
Sobota
ZAMKNIĘTE
Niedziela
ZAMKNIĘTE