Naprawa niedziałającego dotyku w iPhone

Nie działa dotyk w iPhone – jakie są objawy?

Telefony komórkowe to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Urządzenia firmy Apple należą do najlepszych na rynku wśród wszystkich urządzeń elektronicznych do komunikowania się. To, co na pewno należy wiedzieć to fakt, że wyświetlacz Twojego telefonu i dotyk to nie jedno i to samo. Faktycznie, elementy te współdziałają i są ze sobą ściśle związane, ale możliwe jest ich niezależne działanie oraz zupełnie niezależne dysfunkcje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zbitej szybce w iphone.

Jakie są objawy zepsutego dotyku w twoim telefonie iPhone?
– Brak reakcji na dotyk – całkowity lub częściowy (kiedy tylko co poniektóre miejsca ekranu telefonu reagują),
– Nieprawidłowe działanie – czasem działa dotyk, a czasami nie,
– Inne, dziwne reakcje telefonu podczas dotykania ekranu np. wyłączanie się urządzenia, długie włączanie się itp.

Jeżeli zauważyłeś u siebie jeden z powyższych objawów, radzimy Ci skorzystać z oferty naszego serwisu iPhoneFix. Nasi specjaliści nie raz spotkali się już z rozmaitymi objawami nie działającego dotyku w iPhone i na pewno po wieloetapowej diagnozie Twojego urządzenia zlokalizują problem.

Naprawa niedziałającego dotyku w iPhone

Dotyk w iPhone nie działa – co jest tego przyczyną?

Aby zrozumieć to zagadnienie będziemy musieli użyć nieco technicznego języka – ale jeśli interesuje Cię co Twój iPhone ma w środku, warto dowiedzieć się i tego.

Pierwsze działanie jakie przeprowadzają serwisanci to wymiana wyświetlacza urządzenia, bowiem najczęściej to właśnie on odpowiada za zepsuty dotyk. Jednak w sytuacji, kiedy i to nie pomaga, wiemy, że mamy do czynienia z zepsutym dotykiem. Usterka zlokalizowana jest na płycie głównej telefonu, a konkretnie przez mikrowygięcia płyty głównej, przez co rozłączają się chipy. Problem ten znany jest już z iPhone 6 Plus, gdzie występował na skutek utraty styczności pada M1 na poziomie chip – płyta główna. Znając już winowajcę problemu, nasi specjaliści przystąpią do naprawy. W jaki sposób się to robi? Przeczytaj akapit poniżej.

Nie działa dotyk w iPhone – naprawa

Dbając o niezwykle dobre, potwierdzane wieloma opiniami, opinie naszych klientów, zwracamy uwagę na jakość naszych usług, sterylne warunki pracy oraz – co również niebagatelnie istotne – na prędkość z jaką oddajemy w Twoje ręce sprawne i w pełni funkcjonalne urządzenie, takie jak iPhone lub inne sprzęty firmy Apple. Nasze najważniejsze zadanie to Twój komfort – możesz dostarczyć i odebrać sprzęt osobiście do naszego serwisu przy alei Wojska Polskiego w Szczecinie lub wysłać je do nas – to bardzo wygodne rozwiązanie, jeżeli nie jesteś ze Szczecina, a chcesz naprawić urządzenie szybko i w świetnej cenie. Odeślemy ci je kurierem do domu lub do paczkomatu – dla klientów iPhoneFix wszystko. Ale wracając do naprawy niedziałającego dotyku w iPhone – wykonujemy ją poprzez naprawę kilku połączeń pomiędzy układem scalonym zwanym U11 Touch IC, a płytą główną Twojego telefonu. Pozwoli to na nowo funkcjonować dotykowi. Pamiętaj, że na swoje usługi udzielamy pisemnej gwarancji – to jest właśnie pewność siebie naszych specjalistów – nie zawiedziesz się!

Aby poznać całą naszą ofertę odwiedź TĄ STRONĘ.

A jeżeli interesuje cię szeroko pojęta tematyka związana z technologią, zapraszamy na naszego BLOGa.

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii Macbook air.
- Zbita szybka Iphone lub uszkodzony ekran.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Zalany Iphone - naprawa.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Gdy Face ID nie działa.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu