Naprawa układu Wi-Fi w iPhone

Wi-Fi – czy naprawdę wiesz co to jest?

Każdy użytkownik telefonów, tabletów i komputerów wie czym jest wi-fi. Ale czy na pewno? Jeszcze 15 lat temu niewielu z użytkowników komputera spodziewało się, że już za kilka lat na całym świecie będziemy mieli całe miliony punktów wi-fi, czyli bezprzewodowego połączenia z siecią Internet. Od kiedy tradycyjny kabel udało się zastąpić routerem i modemem bezprzewodowym, życie praktycznie każdego użytkownika sprzętów elektronicznych na świecie zmieniło się diametralnie. Rozwój jest niesamowicie szybki, od powstania bezprzewodowego przesyłu danych wi-fi do dziś minęło niewiele ponad 20 lat, a my nie możemy już żyć bez tej technologii.

Nie działa wifi w iPhone – objawy uszkodzonego modułu

Kiedy symbol wifi w naszym iPhone jest szary, oznacza to, że albo sygnał bezprzewodowy naszego routera znacząco osłabł, albo mamy do czynienia z poważniejszym problemem. Jeżeli zauważysz jeden z poniższych objawów konieczna będzie wizyta u specjalisty:
- bardzo słaby sygnał wifi lub całkowity brak sieci utrzymujący się mimo pewności, że nadajnik jest w pobliżu,
- nie można włączyć wifi w telefonie, symbol w górnym pasku jest szary,
- nagłe rozładowanie baterii telefonu,
- zapętlenie restartu telefonu,
- brak możliwości uruchomienia iPhone (brak jakichkolwiek reakcji na próby uruchomienia).
Powyższe objawy mogą wskazywać na to, że uszkodzony moduł WI-FI w Twoim iPhone. Jednym z objawów wymienionym powyżej jest brak możliwości włączenia urządzenia – dzieje się tak być może dlatego, że główna linia zasilania (VDD_MAIN) twojego iPhone ma zwarcie.

serwis apple naprawa wi-fi

Naprawa modułu wifi w iphone polega tak naprawdę na jego wymianie na oryginalny, sprawny układ. Skuteczna i oszczędna naprawa - wykonamy ją dla Ciebie sprawnie i dopilnujemy aby wszystko działało jak należy.

Co robić kiedy wifi w iphone nie działa?

Przede wszystkim – bez paniki! Jeżeli Twoje urządzenie jest na gwarancji – na pewno pomoże autoryzowany serwis producenta. Jeśli jednak potrzebujesz serwisu pogwarancyjnego – nie mogłeś trafić lepiej. W iPhoneFix dokładamy wszelkich starań aby każdy klient, który potrzebuje naprawy lub wymiany modułu WI-FI wyszedł od nas zadowolony. Przede wszystkim przeprowadzimy profesjonalną diagnozę stanu twojego urządzenia i zorientujemy się co jest nie tak. Następnie wymienimy zepsuty moduł na całkowicie nowy, oryginalny. Nasz serwis prowadzony jest z największą dbałością o Twoje urządzenie – każda nasza naprawa jest przeprowadzana w sterylnych warunkach, twój telefon wróci naprawiony, usuniemy z niego wszelkie zabrudzenia mogące spowalniać jego działanie. Wizyta w naszym serwisie jest równoważna z naprawą telefonu w oficjalnym serwisie Apple – z tą jednak różnicą, że zajmujemy się przede wszystkim usługami naprawy a nie handlu – dlatego znacznie większa kwota zostanie w Twojej kieszeni. Więcej na ten temat przeczytasz w innym naszym artykule: Naprawa zbitej szybki.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej twojego iPhone lub naprawy urządzenia – skontaktuj się z nami. Doradzimy, zdiagnozujemy problem i naprawimy Twój telefon szybko, używając TYLKO oryginalnych części i przede wszystkim – oszczędzisz sporo pieniędzy. Nie zwlekaj!

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – przyjdź do nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air.
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran.
- Zalany iphone.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu