wymiana wyświetlacza w iPhone szczecin

Pogwarancyjny serwis telefonu Apple

Kiedy szybka w iphone wymaga wymiany?

Wymiana szybki w iphone to przykra konieczność w sytuacjach, które mogą spotkać Ciebie i Twój telefon. Mogą to być zdarzenia losowe, takie jak upuszczenie urządzenia i zbicie szybki lub szorowanie nim po szorstkiej powierzchni. Inne przyczyny to na przykład naturalny rozwój wady ekranu spowodowanej wiekiem lub zanurzeniem w wodzie (zawilgoceniem). W obu sytuacjach będziesz potrzebować specjalistycznej pomocy, którą w iPhoneFix gwarantujemy.

Serwis pogwarancyjny iphone – dlaczego wybrać właśnie nas?

Każdy posiadacz urządzeń Apple zdaje sobie sprawę, że tak zaawansowane technologicznie i po prostu dobre urządzenia sporo kosztują. Jest to wydatek, który często warto ponieść, aby cieszyć się płynnym działaniem, świetnym aparatem i wysoką jakością wyświetlania iPhone’a. Kiedy kończy nam się gwarancja producenta na telefon każdy z nas obawia się, że koszty naprawy lub wymiany zbitej szybki do iphone będą bardzo wysokie. W tym przekonaniu potrafi utwierdzić nas wizyta w oficjalnym serwisie urządzeń Apple, gdzie pogwarancyjny serwis jest niebywale drogi. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest bardzo prosta. Firma Apple z założenia jest producentem urządzeń, a nie serwisantem. Co za tym idzie – bardziej zależy im na sprzedaniu klientowi nowego urządzenia niż na naprawie używanego do tej pory. Stąd wysokie, niemal zaporowe ceny.

zbita szybka iphone szczecin

Wymiana szybki smartfona iphone z iPhoneFix

W iPhoneFix zajmujemy się naprawą pogwarancyjną iphone. Zależy nam na jak najlepszym i najszybszym wykonaniu usługi naprawy Twojego urządzenia, za jak najniższą możliwą cenę. Misją naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów, które wynika zarówno z jakości naszych usług, jak i z przystępnych cen, które możemy zaoferować. Używamy tylko oryginalnych podzespołów, dzięki czemu Twój telefon będzie zawsze działał poprawnie. Stosujemy najnowocześniejsze metody, a ponadto dbamy o czystość podczas pracy, aby każdy użytkownik serwisowanych u nas urządzeń miał pewność, że sprzęt naprawiany był w niezapylonym, sterylnym środowisku. Takie prace jak wymiana szybki w iphone to nasz „chleb powszedni” - usłyszysz od nas tylko to, co jest możliwe do zrobienia. Zaufaj specjalistom!

Po więcej artykułów dotyczących wykonywanych u nas napraw zapraszamy.

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air.
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran.
- Zalany iphone.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu