zegarek apple watch już w przyszłym roku
Przez Damian Zawadzki / Poradniki / 0 komentarze/y

Już od kilku miesięcy czasem w sieci pojawiają się plotki na temat potencjalnego wzmacnianego zegarka Apple. Pancerny zegarek od Apple byłby to model sportowy, który zyskałby nieco więcej wytrzymałości niż standardowe produkty firmy. Na razie wciąż czeka się na taki dodatek - jak podaje jednak Mark Gurman w newsletterze Power On, taki zegarek miałby pojawić się właśnie w przyszłym roku.

Apple mogłoby więc wreszcie wprowadzić na rynek sportowy i wzmacniany Apple Watch. Oczywiście o samym sprzęcie nie wiadomo prawie nic, ale prawdopodobnie wykonany byłby całkowicie z wytrzymalszych materiałów i odporniejszy na zadrapania, upadki czy uderzenia. Na konkrety niestety trzeba będzie jeszcze poczekać, bo na razie mamy do czynienia tylko z szumnymi zapowiedziami.

Jeśli chodzi o smartwatche, to Huawei przygotowuje się też do wydania nowej wersji. Miałaby być ona o tyle interesująca, że pozwalałaby na mierzenie ciśnienia. Z kolei w zakresie sprzętów Apple, to niedawno przetestowaliśmy Apple Watch 7 - smartwatch ten stał się jeszcze lepszy i w analizach przekonuje wieloma zaletami.

zegarek apple watch który ma być niezniszczalny

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Księcia Bogusława X 12 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air,
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu