reset ustawien iphone samsung
Przez Damian Zawadzki / Poradniki / 0 komentarze/y

Rynek smartfonów jest dynamiczny, im starszy telefon, tym mniejsza staje się jego wartość. Nowsze modele są wypuszczane częściej, a jeśli planujesz wymianę na najnowszy, zawsze dobrze jest rozważyć sprzedaż starszego lub nieużywanego urządzenia, aby zdobyć dodatkowe środki i sfinansować następny zakup.

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić najnowszego iPhone’a 12 Pro, czy potrzebujesz dodatkowej gotówki na nowy model Samsunga Galaxy S, zanim wymienisz, sprzedasz lub oddasz swój stary telefon, możesz najpierw zabezpieczyć swoje prywatne dane osobiste, a następnie wyczyścić je ze starego telefonu poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych. Chociaż może to brzmieć technicznie, dobrą wiadomością jest to, że przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu jest prostym zadaniem, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu nie uszkodzi urządzenia, ale skutecznie usuwa wszystkie dane przechowywane na urządzeniu mobilnym.

Na początek pomyśl o tym jako o trwałym usunięciu wszystkich danych osobistych ze starego urządzenia, w tym poufnych wiadomości, prywatnych kontaktów, plików, dokumentów, zainstalowanych aplikacji, zapisanych filmów, których nie chcesz, aby ktokolwiek widział. Dlaczego jest to ważne? Sprzedanie telefonu, który nie został przywrócony do ustawień fabrycznych, wygląda jak oddanie komuś wiele poufnych informacji – duży błąd. Wspaniałą częścią przywracania ustawień fabrycznych jest to, że nie musisz tego robić ręcznie. Rzućmy okiem na szybkie i łatwe kroki przywracania ustawień fabrycznych, które możesz wykonać samodzielnie.

Dla telefonów Apple:
Przed przywróceniem ustawień fabrycznych starego iPhone’a upewnij się, że przeniosłeś wszystkie swoje dane na nowe urządzenie. Możesz to zrobić za pomocą QuickStart. Możesz to również zrobić za pomocą iCloud lub iTunes, jeśli Twoje urządzenie działa w systemie iOS 10 lub wcześniejszych wersjach. Oprócz przeniesienia swoich danych osobistych na inne urządzenie, możesz również zdecydować się na ręczne wykonanie kopii zapasowej urządzenia za pomocą iCloud lub za pośrednictwem komputera. Kiedy to zrobisz, wykonaj te proste kroki, aby przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a:

1. Przejdź do aplikacji Ustawienia z ekranu głównego swojego iPhone’a lub iPada.

2. Stuknij w Ogólne.

3. Znajdź i stuknij Resetuj.

4. Wybierz opcję “Wymaż całą zawartość i ustawienia”.

5. Stuknij w “Wymaż teraz”.

6. Wprowadź swój kod.

 

iphone wymaż zawartość i ustawienia

Dla telefonów SAMSUNG:
Podobnie jak w przypadku urządzeń Apple, czyszczenie danych i resetowanie starego telefonu jest dość proste i możesz to zrobić w ciągu zaledwie kilku minut. Ale najpierw upewnij się, że masz kopię zapasową swoich danych, zanim wyczyścisz stare urządzenie mobilne. Aby przywrócić dane fabryczne starego telefonu, wykonaj następujące szybkie kroki:

1. Przejdź do Ustawień

2. Wybierz i dotknij Przywracanie danych fabrycznych.

3. Sprawdź informacje przed stuknięciem Resetuj.

4. Wprowadź poświadczenia hasła, jeśli telefon ma blokadę bezpieczeństwa.

5. Następnie stuknij Usuń wszystko, aby usunąć wszystkie informacje i pobrane aplikacje ze starego telefonu komórkowego.

jak przywrócić ustawienia fabryczne samsung

Twój telefon jest przedłużeniem Twojego codziennego życia. Przywracanie ustawień fabrycznych ułatwia sprzedanie telefonu. Więc zanim pożegnasz się ze starym smartfonem, upewnij się, że żadne dane osobiste nie pozostały w urządzeniu i że wszystkie poufne informacje są z niego całkowicie usunięte.

Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko przywrócenia ustawień fabrycznych? Nasz serwis od napraw w Szczecinie jest gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air,
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu