jak włączyć iphone 11
Przez Damian Zawadzki / Poradniki / 0 komentarze/y

Włączanie iPhone 11

Aby włączyć iphone'a naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania z boku po prawej stronie, aż pojawi się logo Apple, a następnie puść. Twój iphone włączy się, może to potrwać kilka sekund, ale się włączy.

Co jeśli Twój przycisk zasilania jest zepsuty?

Jeżeli boczny przycisk z jakiś powodów uległ uszkodzeniu wystarczy iphone'a podłączyć do dowolnego źródła zasilania. Twój iphone zawsze się włączy z powrotem na pewno. Jednym z przykładów jest podłączenie go do komputera Mac za pomocą kabla USB. Taki sam sposób zadziała również w samochodzie lub gniazdku ściennym. Iphone'a podłącz i za kilka sekund logo Apple pojawi się na ekranie. Gdy włączy się z powrotem można go od razu odłączyć. Jeśli Twój iPhone nie jest naładowany, może to potrwać trochę dłużej, ale zobaczysz małą ikonę baterii, która pojawi się od razu.

iphone nie chce się włączyć
iphone nie wlacza sie po rozladowaniu

Iphone się nie włącza.

Jeśli iphone się nie włączy w ogóle z obu tych kroków oznacza to, że oprogramowanie uległo awarii. Ekran utknął na czarno, ale prawda jest taka, że Twój iphone był cały czas włączony. Więc resetując iphone'a z ponownym uruchomieniem oprogramowania telefon będzie gotowy do działania. Więc jak wykonać twardy reset?

Jak wykonać twardy reset iphone?

Aby wykonać twardy reset w iphone 7 lub nowszym przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i zmniejszania głośności, aż ekran stanie się czarny, a na ekranie pojawi się logo Apple.
W iphone 6s lub starszym przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i przycisk Home aż logo Apple pojawi się na ekranie.
Inne sposoby na twardy reset iphone'a przeczytasz w tym artykule.

Co jeśli twardy reset nie zadziałał?

Rzućmy okiem na każdy pojedynczy element procesu ładowania iphone'a, aby upewnić się, że nie ma tam żadnego problemu. Pierwszym elementem do sprawdzenia jest kabel USB. Powinieneś również sprawdzić port USB kabla i zobaczyć stan pinów i przeczyścić je szczoteczką antystatyczną. Można do ładowania używać innych kabli. Tak więc tanie kable ze stacji benzynowych mogą nie działać i mogą być nie oryginalne.

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Księcia Bogusława X 12 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air,
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Naprawa sensora Dot Projector FACE ID iPhone 12,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu