pamiec nand serwis apple szczecin

Naprawa pamięci NAND w iphone – co musisz wiedzieć?

Twoje urządzenie dziwnie się zachowuje, a Ty nie możesz w pełni cieszyć się jego funkcjami i używać go zgodnie z przeznaczeniem? Może odpowiadać za to tzw. pamięć NAND, której naprawą zajmujemy się w salonie iPhoneFix.

Co to jest pamięć NAND w iphone i do czego służy?

Pamięć NAND, a właściwie technologia pamięci flash NAND to magazyn na dane w przenośnych urządzeniach oparty o bardzo nowoczesną technologię. Istnieje obecnie pięć różnych rodzajów pamięci flash NAND, których różnice to głównie ilość bitów danych, jakie można na tych dyskach pamięci przechowywać. Bardzo istotną zaletą tego modułu pamięci jest fakt, że w przeciwieństwie do starszego typu – pamięci DRAM, nie potrzebuje stałego zasilania w celu przechowywania danych. Bez technicznego słowotoku możemy śmiało stwierdzić, że jest to bardzo dobrej jakości pamięć dla twojego urządzenia. Spełnia dobrze swoje funkcje, jest technologicznie nowoczesna – dlatego też firma Apple używa tego typu modułów w swoich telefonach komórkowych iPhone. W tej pamięci zapisywane są pliki systemowe oraz istotne dane użytkownika. Powinna być zatem wolna od awarii, jeśli jednak pojawia się problem – nie czekaj i dzwoń do iPhoneFix!

Ciekawostką jest na pewno, że pamięć flash NAND w swojej pierwotnej wersji powstała już około
40 lat temu – a dziś jest niemal w każdym urządzeniu przenośnym.

Naprawa pamięci NAND iPhone X error 4013 w iTunes
programator nand jc s1000
płyta główna iphone X z zaznaczoną na czerwono pamięcią NAND

Objawy usterki pamięci NAND w iPhone

Istnieje kilka bardzo charakterystycznych objawów, które świadczą o tym, że twój iphone może mieć usterkę pamięci flash NAND. Należą do nich:
- iphone zawiesza się podczas włączania / samoistnie wyłącza się,
- po włączeniu telefon sam resetuje się, nie można go włączyć,
- włączanie telefonu bywa możliwe, ale potrafi trwać nawet kilkanaście minut,
- występuje błąd iTunes 9, 14, 4013, 4014.
- nie można wgrać nowego oprogramowania iOS,
- komputer rozpoznaje urządzenie w trybie awaryjnym.
Każdy z wymienionych wyżej objawów może świadczyć o uszkodzeniu modułu pamięci flash NAND. Jeżeli rozpoznałeś któryś z nich w swoim iphone, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem. Nasi specjaliści w kilku krokach dokonają precyzyjnej analizy możliwej usterki w twoim smartfonie. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy nad urządzeniami firmy Apple i znamy się na swoim fachu. Nasz serwis pogwarancyjny pozwala Ci na naprawę Twojego urządzenia za tak zwane rozsądne pieniądze – kiedy zaniósłbyś swój telefon, który nie jest objęty już gwarancją do serwisu autoryzowanego firmy Apple, cena jaką musiałbyś zapłacić jest delikatnie rzecz ujmując – zaporowa. Dlaczego? Ponieważ Apple jest to firma handlowa, a nie usługowa, w przeciwieństwie do iPhoneFix. Celem tego producenta jest oczywiście to, abyś zakupił nowy iPhone, a nie naprawiał swoje dotychczasowe urządzenie. Nie wychodzą oni naprzeciw tego typu potrzebom klienta, bo nie to znajduje się w centrum ich zainteresowania.

pamiec nand iphone szczecin

Naprawa pamięci flash NAND w iPhoneFIX

W iPhoneFix, naszą misją jest serwis pogwarancyjny – co oznacza dokładnie to, że nie jesteśmy firmą handlową i nie mamy na celu sprzedawania Ci nowego telefonu. Naszą misją i dążeniem jest Twoje zadowolenie spowodowane tym, że naprawimy Twój sprzęt z logiem z jabłuszkiem. Musisz zdawać sobie sprawę, że iPhone czy iPad to skomplikowany technologicznie sprzęt, którego naprawa wymaga wieloletniego doświadczenia, ogromnej dokładności i niemal sterylnych warunków pracy. Nasz serwis iPhoneFix spełnia wszystkie te kryteria, co więcej na większość naszych napraw dajemy ci gwarancję! Czego jeszcze możesz od nas się spodziewać? Pracujemy jedynie na oryginalnych częściach, dzięki czemu nie ma ryzyka braku kompatybilności wymienianych modułów – płacisz za jakość i oryginały! Jeżeli nie chcesz opuszczać domu lub nie mieszkasz w naszej okolicy, oferujemy Ci też możliwość wysyłkowej naprawy iPhone'a – przyślij go do nas kurierem, my przeprowadzimy diagnozę, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i wszelkich kosztów związanych z naprawą – a Ty otrzymasz sprawne urządzenie przesyłką kurierską lub do paczkomatu. Sprytne, prawda?

Skontaktuj się z nami jeśli Twój iPhone wymaga pilnej naprawy. Podstawową listę naszych usług znajdziesz tutaj: usługi w iphonefix A jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi technologiami używanymi w urządzeniach firmy Apple, zajrzyj na naszego bloga – niedługo opublikujemy tam jeszcze więcej ciekawych artykułów!

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – przyjdź do nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis apple Szczecin. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii Macbook air.
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Zalany iphone.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa.
- Zbita szybka szczecin.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w Iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu