naprawa braku sieci GSM w Szczecinie

Twój iphone gubi zasięg – objawy braku sieci GSM

Kilkanaście lat temu brak sieci GSM nie był niczym nadzwyczajnym. Zanim nadajniki GSM pokryły siatką całą Polskę, musiało minąć trochę czasu. Obecnie jednak bardzo rzadkim jest, żeby w danej lokalizacji zasięg był tak słaby, aby ciężko było wykonać choćby krótkie połączenie telefoniczne. Mimo to, są takie miejsca i w takim przypadku jedyne co możemy zrobić, to chodzić i szukać miejsca, w którym złapiemy choćby jedną kreskę zasięgu. Ale, jeżeli zdarza Ci się, że Twój iphone gubi zasięg częściej – może to być przykrą oznaką problemu, który jednak jest zdecydowanie możliwy do rozwiązania z iPhoneFix.

Jakie mogą być objawy problemów technicznych z zasięgiem GSM? Przede wszystkim:

– Słaby zasięg operatora, podczas gdy na innym telefonie jest maksymalna siła sygnału.
– Telefon nie czyta żadnej karty SIM,
– Brak numeru IMEI w ustawieniach oraz brak wersji modemu,
– BRAK SIECI w wyniku aktualizacji,
– Po wgraniu nowego oprogramowania nie można aktywować urządzenia,
– Zamiast nazwy operatora i kresek zasięgu mamy napis SZUKAM.

Jeżeli Twój telefon wykazuje podobne objawy, zapraszamy Cię do naszego serwisu sprzętów Apple – iPhoneFix. W związku z faktem, że jesteśmy liderem wśród serwisów iphone na szczecińskim rynku, masz pewność, że Twoim sprzętem zajmą się najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Po otrzymaniu w swe ręce Twojego urządzenia natychmiast przystąpią do wieloetapowego procesu diagnozy, dzięki czemu rozpoznają wszelkie usterki.

brak sieci iphone
iPhone gubi zasięg – naprawa braku sieci GSM

Telefon nie łapie sieci – naprawa braku sieci GSM

Kiedy już Twój telefon przejdzie diagnozę i okaże się, że faktycznie wykazuje problemy z zasięgiem, przedstawimy Ci informację o czasie potrzebnym na naprawę oraz o kosztach. Te ostatnie będą znacznie niższe niż w firmowych serwisach Apple – wpływa na to fakt, że głównym obszarem zainteresowania i zaangażowania naszych serwisantów jest naprawa urządzeń elektronicznych firmy Apple, a nie ich sprzedaż. Dzięki temu, jesteśmy w stanie być bardzo atrakcyjni cenowo, a co równie istotne – wszystkie używane przez nas w naprawach części i podzespoły są oryginalne. Na większość wykonanych usług otrzymujesz pisemną gwarancję – tak bardzo jesteśmy pewni swoich umiejętności. Gwarantujemy Ci zadowolenie i sam się przekonasz – polecisz nasz serwis znajomym.

Ale wróćmy do tematu – przyczyn sprzętowych lub systemowych braku zasięgu GSM w Twoim urządzeniu może być kilka – nie będziemy zanudzać Cię technicznymi szczegółami – to co musisz wiedzieć to to, że w ciągu kilku dni roboczych otrzymasz do ręki lub przesyłką kurierską „zdrowy” telefon – naprawiony, wyczyszczony ze wszelkich drobinek kurzu i przygotowany do dalszego, w pełni poprawnego funkcjonowania.

Pamiętaj, że o urządzenia elektroniczne trzeba dbać. Aby przez długi czas cieszyć się w pełni właściwościami swojego smartphone'a dbaj o niego, czyść, nie zamaczaj. Równie istotne jest backupowanie danych – nie pozwól na to, żeby w razie awarii iPhone'a utracić dane.

iphone x naprawa zasięgu wymiana układów wtr

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii Macbook air.
- Zbita szybka Iphone lub uszkodzony ekran.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Zalany Iphone czyszczenie i naprawa.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa.
- Apple Szczecin.
- Iphone naprawa szczecin.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w Iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu