wymiana baterii macbook air pro iphonefix

Wymiana baterii w MacBooku jest dość prosta, ale wymaga odpowiedniego narzędzia i doświadczenia. Oto kroki, które należy wykonać, aby wymienić baterię w MacBooku:

1. Włącz komputer i wyłącz go całkowicie.
2. Odłącz wszystkie podłączone urządzenia, w tym kable zasilające.
3. Znajdź zatrzaski lub śruby trzymające pokrywę baterii na swoim MacBooku, zależnie od modelu, mogą one być ukryte pod plastikowymi zatyczkami lub znajdować się na dole komputera.
4. Użyj specjalnego narzędzia lub śrubokrętu, aby odblokować i zdjąć pokrywę baterii.
5. Wymień baterię na nową i zamontuj pokrywę baterii z powrotem, upewniając się, że zatrzaski są zablokowane na swoim miejscu.
6. Podłącz wszystkie podłączone wcześniej urządzenia i uruchom komputer, aby sprawdzić, czy wymiana przebiegła pomyślnie.

Jeśli nie masz doświadczenia w naprawach sprzętu elektronicznego lub nie posiadasz odpowiedniego narzędzia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług specjalistycznego serwisu.

Zapytaj o cenę wymiany baterii w Twoim Macbooku skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – przyjdź do nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis apple Szczecin. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii Macbook air.
- Zbita szybka iPhone lub uszkodzony ekran.
- Wymiana baterii iPhone.
- Wymiana plecków tylnej klapki.
- Naprawa zalanego iPhone.
- Naprawa kodeku audio IC.
- Face id nie działa.
- Zbita szybka szczecin.
- Wymiana pamięci NAND.
- Usterka modułu Wi-Fi.
- Brak sieci w iphone.
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu