krople wody na obudowie iphone
Przez Damian Zawadzki / serwis iphone szczecin / 0 komentarze/y

Upuszczenie telefonu do wody może oznaczać katastrofę dla smartfona. Pokażemy Ci, jak zminimalizować uszkodzenia telefonu i zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez wodę w przyszłości.
Nie ma nic lepszego niż wstrząsająca świadomość, że właśnie upuściłeś telefon do wody. Jeśli znajdziesz się w tym niefortunnym scenariuszu, musisz działać szybko, aby uchronić telefon przed trwałym uszkodzeniem przez wodę.

Przedstawimy kroki, które należy podjąć, aby zabezpieczyć telefon po zamoczeniu, w tym sposoby usuwania wody z urządzenia, naprawy telefonu uszkodzonego przez wodę i zapobiegania przyszłym uszkodzeniom.

1. Wyłącz telefon.
2. Usuń elementy wewnętrzne takie jak karta SIM czy karta pamięci.
3. Wytrzyj wodę.
4. Osusz urządzenie.

Naprawa telefonu uszkodzonego przez wodę.
Niestety, jeśli Twoje urządzenie zostało poważnie uszkodzone przez wodę, wymienione powyżej metody mogą nie działać samodzielnie. W takich przypadkach musisz odwiedzić nasz serwis w celu natychmiastowej naprawy.

krople wody na obudowie iphone

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air,
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu