płyta główna w macbook pro wymiana pasty termoprzewodzącej
Przez Damian Zawadzki / serwis macbook szczecin / 0 komentarze/y

Najczęstszą przyczyną nadmiernego ciepła to gromadzenie się kurzu i zanieczyszczeń blokujących przepływ powietrza przez system chłodzenia. Jednak pasta przewodząca ciepło zastosowana między rdzeniem procesora, procesorem graficznym oraz ich radiatorem również ma ograniczoną żywotność. Większość użytkowników nie jest tego świadoma i nie wie o konieczności jej wymiany co kilka lat.

Pasta termoprzewodząca (czasami nazywana pastą termiczną) jest nakładana w celu wypełnienia niewielkich szczelin (metalowa powłoka na wierzchu procesora) i radiatorze. Wyeliminowanie tych luk jest niezbędne, aby zapewnić wydajne przenoszenie ciepła do radiatora.

Wymiana pasty termoprzewodzącej.

Jeżeli więc zauważyliśmy głośniejszą pracę wentylatora oraz znaczny wzrost temperatur procesora, oprócz wyczyszczenia coolera, dobrze jest wymienić pastę termoprzewodzącą.

macbook pro czyszczenie układu chłodzenia
płyta główna w macbook pro wymiana pasty termoprzewodzącej

Jeśli szukasz serwisu Apple to zdecydowanie najlepiej trafiłeś!

Nasz serwis znajduje się w Szczecinie przy ul. Andrzeja Małkowskiego 3 – odwiedź nas osobiście lub wyślij swój telefon do wysyłkowego serwisu napraw iPhoneFix!

iPhoneFix to serwis urządzeń firmy Apple. Wykonujemy naprawy iPhone, MacBook, iPad, iMac. Używamy oryginalnych części i pracujemy w sterylnych warunkach. Naprawimy dla Ciebie:
- Wymiana baterii macbook air,
- Zbita szybka iphone lub uszkodzony ekran,
- Zalany iphone,
- Naprawa kodeku audio IC,
- Face id nie działa,
- Wymiana pamięci NAND,
- Usterka modułu Wi-Fi,
- Brak sieci w iphone,
- Iphone nie działa dotyk.

serwis apple szczecin

Nie zwlekaj – jeżeli Twój iPhone lub inne urządzenie firmy Apple wymaga naprawy lub wymiany jakiejś części, nasz serwis Ci pomoże. Nasz zespół specjalistów zdiagnozuje, naprawi i dokona przeglądu Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracować długo i poprawnie. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części.
Skontaktuj się z nami!
Telefon: 792867291

Dane kontaktowe

Lokalizacja serwisu